TOD’S X AUTOMOBILI LAMBORGHINI

11. leden 2024

Uvedení první kolekce Pitti Uomo

 

Automobili Lamborghini a Tod's představují první kolekci obuvi, která se zrodila z partnerství obou značek.

Exkluzivní spolupráce obou špičkových společností oslavuje řemeslnou zručnost a inovaci: vlastnosti, které definují obě značky, z nichž každá je lídrem ve svém oboru.

Vize a vášeň spolu s neúnavným závazkem k technologickému výzkumu a inovacím jsou základními vlastnostmi, které oba výrobci sdílejí a tímto partnerstvím definují nové hranice italského stylu. Nejvyšší vyjádření italské designové a výrobní tradice, pozornost věnovaná detailům a neustálý výzkum jsou základními hodnotami společností Tod's a AutomobiliLamborghini, které touto spoluprací vyvážejí vynikající italské know-how do světa.

Projekt začíná uvedením kolekce pánské a dámské obuvi, která obsahuje dva modely: ikonické tenisky Tod's Gommino a tenisky vyrobené v barvách inspirovaných těmito dvěma značkami.

Gommino má novou linii, která odráží vzhled supersportovních vozů Lamborghini. Pruhy zvyšují aerodynamickou přitažlivost, generují pohyb a eleganci. Na chodidlech mají charakteristické "oblázky" barvu paty nebo svršku. Použité kůže pocházejí z nejlepších koželužen na světě a výrobní proces vyžaduje vysokou úroveň řemeslného zpracování, přičemž řezání a šití kůže se provádí ručně.

Místo Pitti Uomo ve Florencii bylo vybráno pro uvedení kolekce na trh – je to událost, která je považována za „nutnost“ pro pánský styl. Absolutními hvězdami instalace jsou kolekce, vystavená ve všech svých variantách a také dva vozy Lamborghini Revuelto, zdůrazňující synergii obou světů. Část řemeslné výroby společnosti Tod's se také přesune do Stazione Leopolda, kde bude všem k vidění řemeslné zpracování a sestavování sneakerů Gommino.

Kolekce je prvním krokem v projektu, který bude zahrnovat také škálu koženého zboží a oděvů. Tod's for Automobili Lamborghini bude možné zakoupit od 10. ledna 2024 na webu: www.automobililamborghini.tods.com

news_event_detail_button_all