Ownership

Pro naše
klienty

SERVIS

Pro Váš vůz Lamborghini nabízíme široké spektrum poprodejních služeb od běžného servisu po specializované servisní úkony a služby. Společnost Lamborghini Praha je Vám připravena poskytnout plnou podporu kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat.

NÁHRADNÍ DÍLY

Cílem společnosti Automobili Lamborghini vždy bylo překonávat očekávání zákazníků, pokud jde o kvalitu a služby. Stejný přístup platí i pro naše náhradní díly, které jsou navrženy a vyrobeny se stejným důrazem na kvalitu a autenticitu. Vaše Lamborghini bude každý den naplno projevovat svůj enormní výkon. Aby však byla zachována jeho efektivita, musí být zachována synergie jednotlivých prvků vozu. Toho lze dosáhnout pouze použitím originálních náhradních dílů. Optimálního výkonu, kvality a bezpečnosti lze dosáhnout pouze s komponenty, které dokonale odpovídají specifikacím každého modelu Lamborghini.

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Společnost Automobili Lamborghini je Vám nablízku i ve chvílích největší nouze. Ve spolupráci se svými partnerskými silničními asistenčními službami, které jsou aktivní 24 hodin denně 7 dní v týdnu, poskytuje v případě nehody nebo poruchy vozu rychlou a včasnou pomoc. Další podrobnosti o této službě získáte u svého prodejce nebo v příručce k vozidlu Lamborghini.

form_service_title

Spotřeba paliva a emisní hodnoty modelu Aventador SVJ - Kombinovaná spotřeba: 18,0 l/100km ; Kombinované emise CO2: 448 g/km (WLTP)