Aventador

Hlavní ideou při vývoji modelu Aventador byla anticipace budoucího vývoje a vytvoření automobilu, který předběhne svou dobu. Důkazem toho je využití inovativních technologií, stejně jako dvanáctiválcový motor a rozsáhlé použití materiálů na bázi uhlíkových vláken. Autentický mistrovský design je spojením progresivní dynamiky a agresivity, jehož výsledkem je špičková samonosná karoserie – monocoque – vytvořená z materiálů na bázi uhlíkových vláken. V interiéru modelu Aventador je pak využita špičková technologie a luxusní výbava s vysoce kvalitními materiály, prvotřídním zpracováním a odborností, která charakterizuje ty nejlepší italské tradice. Rodina supersportovních vozů Aventador se již sama o sobě stala legendou. Seznamte se s technickými specifikacemi, rozměry, výkony a podrobnými vlastnostmi všech nových modelů Lamborghini Aventador.

Huracán

Kořeny naší dokonalosti je nutné hledat v minulosti. Tak se zrodil první model Lamborghini Huracán. Větší výkon, lepší kontrola, více inovací. Model Lamborghini Huracán je vybaven výkonným desetiválcovým motorem a využívá nejmodernější technologie, jež mu umožňují maximálně projevit svou sílu. Je zkonstruován tak, aby mohl dosahovat ty nejvyšší výkony a zajistit kontrolu za jakýchkoli jízdních podmínek. Díky technologiím, jako dvouspojková převodovka Lamborghini Doppia Frizione (LDF) nebo elektronicky řízený pohon všech kol je snadné jezdit na hranicích možností nemluvě o nepopsatelné radosti jízdy. Užijte si ty nejlepší zážitky z jízdy, jaké jste kdy zažili. Seznamte se se všemi modely Lamborghini Huracán.

Urus

Lamborghini Urus je první supersportovní SUV na světě, které spojuje luxus, sportovní charakter a výkon s komfortem a všestranným využitím. Poskytuje tu nejlepší jízdní dynamiku ve své třídě a zároveň projevuje nezaměnitelnou eleganci svého unikátního designu. Lamborghini Urus v sobě spojuje několik charakterových vlastností – sportovní, elegantní i terénní, a je proto vhodný pro každodenní využití v různých podmínkách. Díky svému jedinečnému, výraznému zvuku motoru v kombinaci s vysokým výkonem je Lamborghini Urus vším, jen ne běžným vozem, který splývá s davem.

Spotřeba paliva a emisní hodnoty všech vozů komunikovaných na této stránce - Fuel Spotřeba a emise: 19,2 - 12,7 l/100km ; Kombinované emise CO2: 460 g/km - 325 g/km (WLTP)