Vizuální příběh je postaven na těchto chromatických a významových asociacích, které propojují vesmír značky Lamborghini s ostatními průmyslovými sférami, čímž vznikají nečekaná propojení tvarů, světel, textur a atmosfér. Dialog mezi snímky vytváří vizuální napětí, které zvýrazňuje, kontrastem nebo podobností, jedinečnost zobrazených míst, zatímco název každého díla prozrazuje jeho význam. Povrchy materiálů získávají texturu, barvy zvýrazňuje pohled fotografky a pečlivé kompozice snímků jsou kombinovány ve vizuálním stylu, který ztělesňuje identitu, funkci a krásu. Každá fotografie je s další propojena asonancí nebo disonancí, čímž vzniká příběh, který přesahuje samotné fotografie a vybízí diváka, aby pohlédl na průmyslovou krajinu novýma očima.
„Tímto projektem jsem chtěla vyjádřit údiv, který pocítíte, když vkročíte na místo, kde má každý detail svou funkci, ale také tvar, druh světla, napětí příběhu,“ poznamenala Lucrezia Rodaová. „Můj pohled se pohybuje v rovnováze mezi pořádkem a chaosem, mezi precizností výrobního systému a nepředvídatelnou expresivitou průmyslových prostorů. Fotografovat Lamborghini znamenalo vstoupit do dimenze, v níž se výroba stává vizí.“
Její interpretace transformuje výrobní závod v intimní, působivý a nečekaný zážitek. Výrobní závod již není místem výroby, ale divadlem, v němž materiály ožívají a jsou modelovány a animovány. Její díla se neomezují na pouhou dokumentaci výrobních procesů, ale interpretují je osobitým vizuálním stylem tvořeným ostrým světlem, silnými chromatickými kontrasty a pečlivými kompozicemi. Výsledkem je interpretace vznášející se mezi realitou a představivostí, mezi technikou a emocemi.
Spřízněnost značky Lamborghini se světem umění je jednou z jejích charakteristických vlastností. Muzeum naplňuje toto poslání výstavou „The Industrial Perspective“ a návštěvníkům nabízí hluboký ponor do estetické a konceptuální dimenze procesu výroby automobilů.