LAMBORGHINI ROZŠIŘUJE PROGRAM AD PERSONAM

12. říjen 2023

Studio Ad Personam se vyvíjí a roste s cílem nabídnout zákazníkům ještě unikátnější zážitek z personalizace jejich vozů.

 

Značka Lamborghini výrazně rozšiřuje své studio z 90 na 180 m2. Nedávná rekonstrukce proměnila studio v sofistikované, exkluzivní a pohodlné místo, kde se zákazníci plně ponoří do procesu konfigurace svých vysněných vozů.

Federico Foschini, ředitel prodeje a marketingu ve společnosti Automobili Lamborghini, vysvětluje: „Program Ad Personam je projekt, na kterém jsme tvrdě pracovali a který jsme sledovali s velkým přesvědčením. Je to důkaz pozornosti k detailu a potřebám, které zákazníci na Lamborghini vždy uznávali a oceňovali. Prostřednictvím Ad Personam Studio nabízíme zákazníkům zážitek s možností personalizovat si své auto do nejmenších detailů tak, aby bylo jedinečné.“

 

Díky programu Ad Personam si mohou zákazníci Lamborghini přizpůsobit každý detail svých vozidel: od barvy karoserie přes materiály interiéru až po povrchové úpravy.

 

„Síla modernizovaného Studia Ad Personam je bezpochyby v mnoha možnostech personifikace špičkové kvality a inovativních konfiguračních nástrojích v prostorném, exkluzivním a technologickém – i když zároveň pohodlném – pokoji, podobně jako by to bylo v obývacím pokoji u někoho doma. Nové Studio umožňuje našim zákazníkům užít si sestavování svého Lamborghini a vidět, jak jejich osobní sny získávají tvar a barvu,“ komentoval Marco Valentini, vedoucí týmu Ad Personam.

Kombinací online a offline světa poskytuje nové studio zákazníkům také fyzický zážitek, ve kterém mají šanci plně se ponořit do procesu personalizace. Ten zahrnuje všechny jejich smysly: od dotyku a přivonění k potahovým materiálům až k poslechu zvuku motoru. A pak samozřejmě přichází požitek pro zrak, když se vybírají exkluzivní materiály na speciální „powerwall“.

 

Alternativou k osobnímu zážitku je navíc Ad Personam Virtual Studio - inovativní platforma, kde si zákazníci mohou konfigurovat svá auta virtuálně a v reálném čase na dálku s odborníky přímo ze studia.

 

Program Ad Personam se neustále rozrůstá a již nyní existují budoucí plány na další možnosti konfigurace vozidel. Tento cit pro detail dokazuje neustálý závazek Lamborghini plnit potřeby svých zákazníků a nabízet jedinečný automobilový zážitek.

news_event_detail_button_all