LAMBORGHINI UVÁDÍ: PODCAST LAMBORGHINI

11. červenec 2023

Beyond: Lamborghini Podcast přináší klíčové lidi z Lamborghini do centra jeviště a vrhá na ně odhalující reflektor. Budou sdílet podrobnosti o svém životě a práci ve společnosti, osobní anekdoty a poskytnou vhled do rychle se měnícího a neustále se vyvíjejícího automobilového světa. Vystoupí také speciální hosté mimo automobilový svět, v rozhovoru s předními osobnostmi Lamborghini, jejichž role – a inspirace – mají důležité paralely.

Beyond: A Lamborghini Podcast, kterou pořádá ředitel komunikace Lamborghini Tim Bravo a hlasatelka Giulia Salvi (Virgin Radio Italy), která se specializuje na životní styl a hudbu, zpochybňuje normy interakce značek, aby pokryly tak rozmanitá témata, jako je hudba, umění, design, věda, móda a další. Jde o to přinést novou perspektivu do světa Lamborghini a udělat to, co naznačuje název – skutečně jít dál.

První epizoda představuje předsedu a generálního ředitele Automobili Lamborghini Stephana Winkelmanna. Vzhledem k tomu, že pokračuje v oslavách 60. výročí a dosahuje rekordních prodejů a obratů, je pro Winkelmann vhodný okamžik, aby se zamyslel nad úspěchem Lamborghini a plánem „Direzione Cor Tauri“ pro zbytek desetiletí a také prozkoumal některé z jeho osobní úspěchy. Toto je generální ředitel společnosti v tak reflexivní a inspirativní náladě, jakou kdy uslyšíte.

news_event_detail_button_all