ZÁŽITKOVÁ JÍZDA VĚNOVANÁ MODELU HURACÁN

17. leden 2024

Společnost Automobili Lamborghini oslavila kultovní modelovou řadu Huracán exkluzivní zážitkovou jízdou. Účastnili se jí majitelé těchto úchvatných vozů.

 

Hosté se proháněli s Huracány po okreskách toskánsko-emiliánských Apenin na pozadí esence podzimu – z Boloně do Forte dei Marmi a poté zpět do Sant'Agata Bolognese, kde se zrodil Huracán. Event zahrnoval také jedinečné kulinářské zážitky v celém regionu. Na tuhle cestu nikdo z účastníků nikdy nezapomene.

Slavnostní jízdy se zúčastnily ikonické modely jako Huracán EVO Spyder, Huracán Sterrato, Huracán Tecnica a Huracán STO. Zážitek vznikl jako pocta legendárnímu motoru V10 a modelu Lamborghini, který dosáhl neuvěřitelného úspěchu: prodej modelů Huracán přesáhl během deseti let 25 000 kusů, přičemž výroba pro rok 2024 je již plně alokována.


V souladu se strategií udržitelnosti značky Lamborghini bude Huracán nahrazen hybridním modelem. Předtím však značka Lamborghini vzdala hold ikoně a nabídla jejím majitelům jedinečný, nezapomenutelný zážitek.

news_event_detail_button_all