ŠEDESÁT LET HISTORIE V KNIZE „LAMBORGHINI“

18. červenec 2023

Automobili Lamborghini a Rizzoli představují „Lamborghini“, knihu, která oslavuje 60 let úspěchu společnosti. Je to nejúplnější fotografická synopse věnovaná historii vozů Lamborghini, kterou napsal Antonio Ghini a odhaluje fascinující a málo známé aspekty, jako jsou nové projekty pro závody Formule 1 a konstrukce motorů pro offshore motorové čluny.

Samozřejmě nemohla zůstat opomenuta kapitola o skvělém návrháři, který vytvořil slavné Lamborghini, zatímco nová část vysvětluje pevný závazek společnosti k větší udržitelnosti. Lamborghini jde cestou vedoucí k progresivní elektrifikaci svých modelů prostřednictvím programu „Direzione Cor Tauri“, využívá hybridní technologie a vytváří plně elektrický supersportovní vůz.

Knihu obohacují elegantní stránky s fotografiemi historických i současných modelů, včetně nového Lamborghini Revuelto, prvního hybridního kupé V12 s výkonem 1015 CV.
Toto nové aktualizované vydání knihy vydané v roce 2020 nabízí bezprecedentní texty a fotografie představující všechny nové modely vyrobené v posledních letech.

news_event_detail_button_all