PŘIPLOUVÁ NOVÁ MOTOROVÁ JACHTA TECNOMAR FOR LAMBORGHINI 63

26. červenec 2021

Lamborghini společně s italským výrobcem námořních plavidel Italian Sea Group oslavuje vznik nové motorové jachty Tecnomar for Lamborghini 63 z limitované edice reprezentující flotilu produktů Tecnomar, navržené a postavené jako připomínku roku založení Lamborghini a inspirované prvním hybridním supersportem značky Lamborghini, modelem Sián FKP 37.

Výkon, radost z jízdy, kvalita a důraz na každý detail, emoce: přesně to jsou charakteristiky, které Tecnomar for Lamborghini 63 dokáže nabídnout. Motorové plavidlo dodané tento týden novému majiteli je vybaveno dvojicí motorů MAN V12 o výkonu 2000 koní, a stává se tak vůbec nejrychlejší jachtou z flotily Tecnomar. Díky uplatnění karbonových vláken, typického prvku vozů Lamborghini, se uvedené plavidlo řadí do kategorie ultralehkých jachet s maximální hmotností 24 tun a délkou 63 stop.

Příchod motorové jachty, která je produktem sdílené vášně firem Lamborghini a Italian Sea Group, komentoval Stefano Rutigliano, ředitel pro strategii Automobili Lamborghini: „Jsme hrdí na to, že samotná esence genetické výbavy Lamborghini se dnes vydává na plavbu po moři se stejným přístupem jako naše supersporty, které závodí na asfaltových površích. Tato jachta je důkazem, že klíčem k realizaci skvělých projektů jsou společné hodnoty a dokonalá synergie obou týmů.“

news_event_detail_button_all