OTEVŘENÍ LAMBORGHINI LOUNGE DOHA

22. listopad 2022

Lamborghini otevřelo v Pearl Doha velkolepý plovoucí pop-up Lounge. Salonek, pouze pro zvané, je přístupný z exkluzivního přístavu v Marsa Arabia. VIP hosté a majitelé Lamborghini mohou zažít svět Lamborghini od 21. listopadu do 18. prosince.  


Oficiální zahajovací akci a exkluzivní prezentaci Urus Performante se učastnilo 100 hostu a bylo realizováno vedením Automobili Lamborghini spolu s partnerskými dealery na Středním východě a v Africe z celého regionu.

„Lamborghini je globální značka přitahující klienty z nesčetných kultur a těšíme se, že v našich různých pobočkách Lounge po celém světě přivítáme různorodé mezinárodní publikum,“ řekl předseda představenstva a generální ředitel Stephan Winkelmann. „Koncept Lamborghini Lounge nám dává příležitost setkat se s klienty a přáteli značky. V regionu máme zavedené a rostoucí dealerství a těšíme se na setkání s mnoha majiteli jak ze Středního východu, tak z více než v 50 trzích po celém světě předvádíme tento nečekaný a odvážný projekt.“

Plovoucí salonek pokrývá celkem 320 metrů čtverečních ve dvou patrech s přímým výhledem na moře a zpět na Pearl Doha. Na venkovní palubě je vystaven nový Urus Performante, nové Lamborghini Super SUV, které zvedá laťky. Zatímco exkluzivní akce Lounge budou zahrnovat vítání prvně médií a poté zákazníků, kteří budou řídit nový Urus Performante a Urus S na silnicích v okolí města. Během jedinečného pobytu v salonku v Pearl Doha si hosté mohou vychutnat 360stupňový zážitek. Pohostinnost Lamborghini je nabízena po celý den a večer, zatímco rekreace v původním studiu Ad Personam v Sant'Agata umožňuje majitelům přizpůsobit si své nové Lamborghini prakticky bez omezení. Uvnitř i mimo prostory plovoucí konstrukce je styl Lamborghini patrný z každého úhlu. Italský nábytek značky Living Divani zdobí každý vnitřní i venkovní prostor. Při italském espressu z baru mohou hosté obdivovat model Tecnomar for Lamborghini 63 - luxusní rychlostní člun inspirovaný výkonem supersportovních vozů značky a designem Lamborghini Sián FKP 37. Ve druhém patře návštěvníci se mohou hluboce ponořit do světa Rogera Dubuise a prozkoumat avantgardní hodinky značky, která je partnerem Lamborghini od roku 2017.

Otevření Doha Lounge také vidělo na Středním východě a v Africe představení Urus Performante, který zvedá laťku v každém ohledu. Super SUV se vyznačuje zvýšeným výkonem 666 CV a nastavuje nejlepší poměr hmotnosti a výkonu ve svém segmentu s novým lehkým aerodynamickým designem. Nastavením podvozku a sportovní jízdní dynamikou s poloaktivním odpružením a specifickou kalibrací jízdních režimů. Nový jízdní režim Rally, určený pro verzi Performante Urus, umožňuje řidiči zažít nejvyšší zábavu z jízdy na nezpevněném povrchu. Urus Performante poskytuje točivý moment 850 Nm při pouhých 2 300 otáčkách za minutu, zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhé 3,3 sekundy a maximální rychlost 306 km/h.

news_event_detail_button_all