NOVÁ EXPOZICE MUZEA AUTOMOBILI LAMBORGHINI

20. leden 2023

Museo Automobili Lamborghini je zpět s novým jménem a novým vzhledem. Znovuotevření odstartuje oslavy 60. výročí ikonické značky a příznačně pojmenovanou výstavou.

„Budoucnost začala v roce 1963“ zavede návštěvníky na mimořádnou cestu historií Lamborghini – od profilu Ferruccia Lamborghiniho až po všechny milníky, které více než šedesát let formovaly automobilového giganta, jakého známe dnes. Kromě toho 19 vozů Lamborghini, rozdělených mezi historické, moderní a máločetné, oživuje DNA Lamborghini, aby je mohli hosté obdivovat.

„Rok 2023 bude rokem plným novinek, počínaje tímto novým uspořádáním. Bude to rok, kdy oslavíme našich prvních šedesát let pod vlajkou mezinárodních událostí, iniciativ a nečekaných aktivit, které budeme v průběhu roku odhalovat,“ říká Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel Automobili Lamborghini. „Vycházeli jsme z výzvy, kterou se Ferruccio Lamborghini rozhodl přijmout na začátku 60. let, a v následujících letech se společnost rozvíjela prostřednictvím průkopnických a revolučních myšlenek, psala historii své doby, prováděla inovace a změny, které vysledovaly cestu luxusních sportovních vozů, až se z ní stalo to, co vidíme dnes: značka, která se nikdy nezastavila a nikdy nepřestane hledět do budoucnosti.“

news_event_detail_button_all