MASTER & DYNAMIC X LAMBORGHINI

18. duben 2023

Jedinečný zážitek z poslechu hudby, podepsaný společnostmi Automobili Lamborghini a Master & Dynamic, je nyní k dispozici všem nadšencům Lamborghini. Automobilový gigant a renomovaná newyorská značka v oblasti prémiových audio zařízení se již potřetí sešli, aby vytvořili novou exkluzivní kolekci.

Nová řada zahrnuje jedinečná high-tech audio zařízení, která splňují všechny druhy potřeb zákazníků – od potlačení hluku až po hraní her. Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku MW75, bezdrátová herní sluchátka MG20 a bezdrátová sluchátka MW08 Sport True Wireless Earphones jsou mistrovská díla zvukové technologie, která prostřednictvím specifických designových prvků vzdávají hold DNA Lamborghini.

„Naše nová kolekce s Lamborghini oslavuje a zdůrazňuje odvážnou DNA značky supersportovních vozů,“ řekl Jonathan Levine, zakladatel a generální ředitel Master & Dynamic. „Černozelená náhlavní souprava MG20 Gaming mi připomíná první Lamborghini Huracán, které jsem viděl, a je ideální pro vysoce výkonná sluchátka. Elegantní černá, bílá a stříbrná bezdrátová sluchátka MW08 a sluchátka MW75 ANC vzdávají hold eleganci a zábavě z řízení supersportovních vozů Lamborghini.“

Nová kolekce Master & Dynamic x Automobili Lamborghini je k dispozici na LamborghiniStore.com. Nenechte si to ujít.

news_event_detail_button_all