LAMBORHGINI ESPERIENZA GIRO EXPANDUJE DO JIŽNÍ ASIE

18. říjen 2023

Program Lamborghini Esperienza Giro poprvé zavítal do snových míst v jihovýchodní Asii. 

Více než 40 supersportovních vozů Lamborghini, super SUV a více než 100 majitelů Lamborghini z celého regionu se sjelo na jedinečnou cestu napříč Malajsií. Akce předvedla čistý styl Lamborghini a poskytla hostům sofistikované zážitky, jakými jsou exkluzivní koktejlové recepce, skvělá gastronomie v místech oceněných michelinskou hvězdou a luxusní ubytování.

 

 

Samotný zážitek z jízdy byl něco, na co budou návštěvníci jistě dlouho vzpomínat. Třídenní itinerář začal v Penangu, provedl konvoj dechberoucí scenérií, kterou nabízí krajina kolem Genting Highlands, a skončil v Kuala Lumpur, dynamickém hlavním městě Malajsie.

 

Tato událost byla samozřejmě ještě tím tím, že souzněla s 60. výročím automobilky Lamborghini.

„Každé Esperienza Giro je pro naše zákazníky jedinečným zážitkem a jsem nesmírně potěšen, že mohu představit vůbec první event pro jihovýchodní Asii na oslavu 60. jubilea značky,“ řekl Francesco Scardaoni, regionální ředitel Automobili Lamborghini v regionu Asie a Tichomoří. „Jsme hrdí na to, že můžeme přivítat tolik věrných majitelů Lamborghini z různých asijských měst a těšíme se na vytvoření dalších autentických životních zážitků z jízdy a akcí, na které se naši zákazníci mohou těšit v budoucnu.“

news_event_detail_button_all