LAMBORGHINI ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ ŠAMPIONA UDRŽITELNOSTI

26. září 2023

Automobilka Lamborghini se již třetím rokem po sobě vymezuje svým závazkem k ochraně životního prostředí. Značka ze Sant’Agata Bolognese získala ocenění Sustainability Champion 2023-2024 Award, které každoročně uděluje ITQF (Německý institut kvality) společnostem, které se nejvíce angažují ve strategiích ESG.

 

Sustainability Champion Award je evolucí ceny Green Star Award: na rozdíl od svého předchůdce, který se zaměřoval výhradně na udržitelnost, nová certifikace věnuje pozornost všem problémům ESG a hodnotí environmentální, sociální a správní dopady společností.

 

„Pro naši společnost je vždy velkou ctí získat tyto certifikace,“ řekl Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel Automobili Lamborghini. „Jsou uznáním všech zásad udržitelnosti, sociálních věcí a řízení, které v naší společnosti každodenně prosazujeme. O to více jsme hrdí na to, že naši zaměstnanci oceňují naše jednání, což znamená, že celá společnost sdílí stejné hodnoty.“

 

Certifikát Sustainability Champion se uděluje na základě komplexního, podrobného online anonymního průzkumu, navrženého pro zaměstnance společností. Průzkum byl administrován asi 10 000 zaměstnanci z 1 750 společností. Již třetím rokem v řadě se Automobili Lamborghini připojuje ke zvláštnímu žebříčku s 287 dalšími ekologicky uvědomělými společnostmi.

 

news_event_detail_button_all