LAMBORGHINI UVÁDÍ: THE SPACE KEY

18. leden 2022

Automobili Lamborghini vstupuje do světa NFT (nezastupitelných žetonů) s uměleckým dílem přístupným prostřednictvím Lamborghini Space Key, exkluzivního projektu vyvinutého se stále nezveřejněným umělcem.

Rozlišujícím prvkem uměleckého díla s vesmírnou tématikou je kus pokročilého kompozitního materiálu z uhlíkových vláken, který se může pochlubit neuvěřitelnou cestou: Lamborghini poslal vzorek na Mezinárodní kosmickou stanici v roce 2019 jako součást společného výzkumného podniku. Po návratu z vesmíru se kompozit stal součástí Space Key. Tento jedinečný objekt je omezen na pět jednotek, z nichž každá je spojena s exkluzivním digitálním uměleckým dílem stejného umělce, přístupným prostřednictvím QR kódu umístěného na zadní straně. 

Toto fascinující úsilí bylo vyvinuto ve spolupráci s NFT PRO™, white-label NFT řešením pro podniky. Veškeré podrobnosti o projektu Lamborghini Space Key budou k dispozici v nadcházejících týdnech, včetně identity umělce a informací o aukci.Zůstaňte naladěni na umělecké dílo... 

news_event_detail_button_all