LAMBORGHINI SIÁN FKP 37 LEGO® TECHNIC™ 1:1 REPRODUKCE

25. červenec 2022

LEGO® Technic™ 1:1 reprodukce Lamborghini Sián FKP 37 je nyní vystavena v Museo Automobili Lamborghini v Sant'Agata Bolognese. Dlouho očekávaný model reálné velikosti je věrným ztvárněním mimořádně inovativního designu Siánů. Více než 400 000 kusů LEGO® Technic™ a 8 660 hodin mezi vývojem a realizací směřovalo k vytvoření této vynikající pocty futuristické duši Siána a nezaměnitelným liniím.

 

 

Model 1:1 navazuje na 1:8 LEGO® Technic™ Lamborghini Sián z roku 2020. Tentokrát se konstruktéři, technici a inženýři sešli a vytvořili model v plném měřítku, který dokonale odráží Siánovy proporce. Tým v Lamborghini nalakoval kousky oficiální glazurou Lamborghini pro autentický závěr.

 

 

„Naši designéři milují výzvy, a tak byli nadšení, že s tímto modelem doslova přemýšleli ve větším měřítku,“ uvedla Lena Dixen, Senior Vice President produktů and marketingu ve společnosti LEGO Group.

 

 

Federico Foschini, vedoucí marketingového a obchodního oddělení automobili Lamborghini, uvedl: „Tato reprodukce Siánů v poměru 1:1 je ukázkou toho, že Lamborghini i LEGO pohlížejí na výzvy k nalezení své životní síly, na technologii možností a na design jako na prvek, který může a musí diváky překvapit.“

news_event_detail_button_all