LAMBORGHINI PŘEDSTAVUJE NOVÉ HURACÁN STERRATO

30. listopad 2022

Automobili Lamborghini oznamuje nejnovější přírůstek do rodiny Huracán: Huracán Sterrato je první supersportovní vůz navržený tak, aby zvládl jakýkoli terén mimo asfalt.

Výrazné, odvážné a nečekané Sterrato dokonale shrnuje hodnoty v jádru DNA Lamborghini a nově definuje koncept sportovního vozu. Nejnovější Huracán, poháněný motorem V10 dosahujícím maximální rychlosti 260 km/h, poskytuje maximální jízdní zážitek s perfektní přilnavostí na všech druzích terénu; vzrušení dále umocňuje přítomnost jízdního režimu Rally v systému LDVI poprvé v Huracánu.

Design Sterrata je výzvou k dobrodružství, se zvýšením výšky o 44 mm ve srovnání s Huracán EVO a interiéry v typickém Verde Sterrato Alcantara, které vycházejí vstříc pilotovi a umožňují okamžitý přístup ke všem ovládacím prvkům. Sada pneumatik Bridgestone na míru doplňuje výbavu nového Huracánu, poskytuje silnou a dokonalou přilnavost na štěrku a asfaltu a zaručuje bezkonkurenční výkon pro dokonalý průzkum nových terénů.

„Věrni našim hodnotám vizionářské, odvážné a nekonvenční značky, s modelem Sterrato prorážíme novou půdu v ​​pocitech z jízdy,“ říká předseda představenstva a generální ředitel Automobili Lamborghini Stephan Winkelmann.

„S vysokorychlostním terénním konceptem modelu Sterrato jsme jedinečně spojili zážitek z jízdy skutečného supersportovního vozu a zábavu z řízení soutěžního vozu,“ dodává Rouven Mohr, technický ředitel Lamborghini. "Vozy Lamborghini vždy přinášejí emoce: Sterrato přináší nový stupeň vzrušení z jízdy."

Výroba limitované edice Huracán Sterrato by měla začít v únoru 2023 s plánovaným počtem 1499 kusů.

news_event_detail_button_all