LAMBORGHINI PŘEDSTAVUJE: LAMBORGHINI URUS S

29. září 2022

Přišla nová evoluce Lamborghini Urus. Urus S spojuje výkon, design a nejvyšší luxus a posouvá vizionářský koncept Lamborghini Super Sport Utility Vehicle na novou úroveň všestrannosti a pohodlí.

Motor vychází z knihy Urus Performante s motorem V8 s dvojitým přeplňováním, který se může pochlubit zvýšeným maximálním výkonem 666 CV, což má za následek vylepšené dynamické chování. Legendární řev motoru je navíc nyní v kokpitu ještě více slyšet, a to díky přeladěnému výfukovému systému, díky kterému se Urus S rozezpívá při startování a v každém jízdním režimu.

Design okamžitě odlišuje Urus S díky sofistikovaným vylepšením, která vyzdvihují sportovní, ale luxusně orientovaný charakter vozidla, jako je například nový přední a zadní nárazník. Ještě širší škála možností Ad Personam pro interiér i exteriér dá klientům Lamborghini šanci udělat si Urus S skutečně podle svého.

„Urus prokázal svou přitažlivost pro ty, kdo hledají rozhodující kombinaci nejsportovnějšího SUV a Lamborghini pro každodenní jízdu. Urus S se perfektně hodí k novému Urus Performante, pro ty, kteří volí nejčistší sublimaci výkonu, luxusu a všestrannosti.“ , poznamenal Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel Automobili Lamborghini.

Nejvyšší komfort, extrémní všestrannost, zvýšený výkon a sofistikovaný luxus dělají z Urus S dokonalý životní styl super SUV.

news_event_detail_button_all