LAMBORGHINI PŘEDSTAVUJE HURACÁN STERRATO OPERA UNICA

4. srpen 2023

Lamborghini si vybralo Porto Cervo pro odhalení Huracán Sterrato Opera Unica, speciální edice inspirovaná modrou Sardinií. Tento automobilový klenot je jedinečným uměleckým dílem vytvořeným pomocí exkluzivního procesu lakování s křišťálovým efektem, který oslavuje 60. výročí společnosti.

Exteriér vozu byl vyroben sofistikovaným tříbarevným procesem ručního malování. Po pevném laku Blu Amnis následují dvě ručně malované úpravy s použitím dalších dvou odstínů modré, Blu Grifo a Blu Fedra. To vytváří krystalický efekt připomínající nádherné moře Sardinie a vytváří jedinečný a pozoruhodný vizuální zážitek.

Interiér Huracán Sterrato Opera Unica je stejně velkolepý. Sportovní sedadla, dveřní panely a středová konzola jsou čalouněny jemnou kůží Blu Delphinus, zatímco palubní deska je z materiálu Alcantara™, což vytváří rafinované prostředí interiéru. Doplňkové detaily v kůži Celeste Phoebe odrážejí modrou barvu exteriéru.

Prezentace tohoto mimořádného výtvoru se konala v prostředí exkluzivní večeře v hotelu Cala di Volpe. Vůz byl umístěn na plovoucí plošině na břehu moře a okouzlil 120 přítomných hostů svou jedinečnou, fascinující krásou.

 

Po svém debutu bude Huracán Sterrato Opera Unica vystavena v Lamborghini Lounge v Porto Cervo do 10. září. Tento vůz je dokonalým symbolem vášně a automobilového umění Lamborghini. Kombinace prestiže a technického mistrovství představuje odhodlání společnosti vytvářet opravdová umělecká díla na čtyřech kolech.

news_event_detail_button_all