LAMBORGHINI HURACÁN TECNICA: TO NEJLEPŠÍ ZE VŠECH SVĚTŮ

12. duben 2022

Představujeme Huracán Tecnica: mistrovské dílo Lamborghini nové generace navržené tak, aby poskytovalo to nejlepší na silnici i na trati.

Tecnica je evolucí technické zdatnosti modelu Huracán a je okamžitě rozpoznatelná zevnitř i zvenčí, s designem inspirovaným aerodynamikou pro lepší výkon, stabilitu a snadné použití. Motor V10 pochází z Huracánu STO a poskytuje lepší zrychlení z 0-100 km/h za 3,2 sekundy.
Huracán Tecnica je dojímavě všestranný supersportovní vůz navržený tak, aby vytvořil nejsilnější spojení mezi pilotem, vozidlem a asfaltem.

INŽENÝRSTVÍ VE SVÉ DUŠI

 

Huracán Tecnica je mistrovské dílo inženýrství. Využívá hnací ústrojí o objemu 5,2 l se stejným výkonem 640 CV jako Huracán STO a produkuje točivý moment 565 Nm při 6 500 ot./min, což poskytuje pohodlný jízdní výkon s vysoce citlivým maximálním výkonem. Tecnica má zvýšený poměr hmotnosti k výkonu 2,15 kg/CV, který je doprovázen vylepšeným zvukem motoru.

Srdcem huracánu Tecnica je systém Lamborghini Integrated Vehicle Dynamics (LDVI), který řídí každý aspekt chování vozu a poskytuje bezchybnou jízdní dynamiku. Mezi další inženýrské výkony patří řízení zadních kol s přímým převodem řízení a vektorováním točivého momentu, speciálně upravený systém kontroly trakce Performance Traction Control System (P-TCS) a specifické nastavení odpružení a nové řízení chlazení brzd. Mimořádný výkon Tecnica vychází z toho všeho a ještě více.

DESIGN INSPIROVANÝ AERODYNAMIKOU

 

Design Huracánu Tecnica byl přepracován tak, aby vytvořil jedinečné linie, které představují ikonické vozidlo orientované na životní styl a okruh. Nové prvky dávají Tecnice silný, téměř dravý postoj, který ji okamžitě odlišuje od jejích předchůdců z řady Huracán. Design Huracán Tecnica, inspirovaný a vytvořený pro aerodynamiku, je o efektivitě, výkonu a lehkém inženýrství.

 

VYTVOŘENO PRO ŘIDIČE

 

Interiér je stejně všestranný jako všechno ostatní v nejnovějším Huracánu. K dispozici jsou rozsáhlé, téměř nekonečné možnosti přizpůsobení pro plně přizpůsobený vzhled, dynamické nastavení a zpětnou vazbu od řidiče. Kromě toho bylo rozhraní HMI přepracováno tak, aby bylo exkluzivní pro model Tecnica. Výběr barev a obložení může být luxusně orientovaný nebo sportovnější, s více než 200 dalšími možnostmi lakování dostupnými prostřednictvím programu Lamborghini Ad Personam. Možnosti, jak si tento výjimečný vůz skutečně přivlastnit, jsou nekonečné.

SLOVY STEPHANA WINKELMANNA

 

Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Automobili Lamborghini, to řekl nejlépe:

"Huracán Tecnica kondenzuje konstrukční a inženýrské znalosti Lamborghini, aby vytvořil dokonalý zábavný Huracán, stejně přesvědčivý při jízdě na závodní okruh jako na trati samotné. Tecnica doplňuje sestavu Huracán, perfektně sedí mezi RWD a STO zaměřeným na trať a bezchybně prezentuje technologii, výkon a motor Huracán V10 v dramaticky vyvinutém designu."

Objevte Huracán Tecnica

news_event_detail_button_all