LAMBORGHINI FACTORY EXPERIENCE – NÁVŠTĚVA VE VÝROBNÍM ZÁVODU LAMBORGHINI

14. září 2021

„Lamborghini Factory Experience“ je exkluzivní možnost seznámení se s tradicemi, technologiemi a kultovním stylem značky v malých skupinkách současných i potenciálních zákazníků. Návštěvníci centrály v Sant’Agata Bolognese mají možnost poznat všechny klíčové oblasti v domově Automobili Lamborghini. 

Poznávací cesta začíná v muzeu technologií MUDETEC, kde mohou návštěvníci obdivovat historické supersporty Lamborghini. Prohlídka dále míří na montážní linky (např. Huracán a Aventador), oddělení čalounění, kde vznikají velkolepé interiéry vozů Lamborghini, resp. exkluzivní Ad Personam Studio, kde se realizují kouzelné zakázkové úpravy a kde si klienti Lamborghini mohou vytvořit supersport dle vlastního osobitého vkusu. 

Další zastávkou je montážní linka modelu Urus a lakovna, po níž následuje linka finálních úprav Lamborghini, kde je každý vůz podroben mimořádně detailní výstupní kontrole. Novou obecně oceňovanou zastávkou je zmiňovaná lakovna; v nejmodernějším provozu se snoubí řemeslné zpracování s digitalizací vč. uplatňování nejnovějších technologií umělé inteligence (světové prvenství). Díky novému modulárnímu řešení dokáže lakovna nabídnou zakázkové úpravy jako nikdy v minulosti. 

Nakonec návštěvníci zavítají do obchodu Lamborghini Boutique, kde si mohou prohlédnout nabízený sortiment a na závěr své návštěvy obdrží dárek zdarma. 

Factory Experience je jedinečnou příležitostí jak vstoupit do světa Automobili Lamborghini. Ti zájemci, kteří by uvedený program chtěli rozšířit o něco jedinečného, mohou zvolit Premium Package Factory Experience – flexibilnější prohlídku s možností spatřit výrobní linku, na které vznikl jejich vlastní vůz. V závislosti na otevření závodu je možno návštěvu Premium Package rezervovat od pondělí do pátku v 10 nebo 14 hodin. 

news_event_detail_button_all