LAMBORGHINI EXPERIENCE V COURCHEVELU

27. únor 2024

Lamborghini zahrnulo své hosty exkluzivním zážitkem ve snové krajině Courchevelu, vyhlášeného lyžařského střediska ve francouzských Alpách.

Hosté byli hýčkáni ultraluxusními službami hotelu Le K2Palace, který je součástí K2 Resorts, a jehož sofistikovanost dokonale ladí s estetikou Lamborghini. Hotel je plně integrován do krajiny a nabízí úchvatný panoramatický výhled a jedinečnou, fascinující atmosféru díky himálajské inspiraci své výzdoby. Hosté se také dočkali jedinečného kulinářského zážitku v restauracích L'Altitude a Bottleneck, které kreativním a originálním způsobem přetvářejí francouzskou kuchyni.

 

Hvězdami eventu byly samozřejmě supersporty Lamborghini: více než 200 km s Urusem S a Huracánem Sterrato na klikatých horských silnicích s velkolepým pozadím zasněžených hor. Obě vozidla ukázala svou neuvěřitelnou zdatnost a zanechala emoce, na které se bude dlouho vzpomínat. Urus S je ideální pro ty, kteří hledají výkon, luxus a všestrannost. Huracán Sterrato je zároveň supersportovní vůz stvořený pro dobrodružství, který poskytuje maximální potěšení z jízdy na jakémkoli typu silnice.

 

Životní styl a adrenalin se dokonale snoubí v tomto jedinečném zážitku ve francouzských Alpách. Podívejte se na video níže a ochutnejte exkluzivní dobrodružství, které obdarovalo všechny účastníky nenahraditelnými vzpomínkami.

 

news_event_detail_button_all