LAMBORGHINI ARENA: NEJPOZORUHODNĚJŠÍ UDÁLOST V HISTORII NAŠÍ ZNAČKY SE BLÍŽÍ

21. únor 2024

O víkendu 6. a 7. dubna 2024 bude okruh Imola dějištěm Lamborghini Areny - největší akce, kterou kdy „House of Sant'Agata Bolognese“ pořádal. Po oslavě 60. výročí v roce 2023 se nyní Lamborghini chystá oslavit svou minulost i současnost velkolepým festivalem, otevřeným všem motoristickým nadšencům. 

Stovky vozů Lamborghini z celého světa budou hvězdami víkendu na trati, zatímco v paddocku budou moct účastníci obdivovat ikony minulosti a ponořit se do budoucnosti. 

Start je naplánován na sobotu 6. dubna v 9:00 hodin, kdy vozy Huracán Super Trofeo EVO2 vyrazí na trať, aby se zahřály před prvním závodem sezóny v nejrychlejším šampionátu vozů jedné značky na světě, Lamborghini Super Trofeo, který se uskuteční od 9. do 21. dubna.

Lamborghini Arena nabídne také jedinečnou příležitost obdivovat výkon modelu Essenza SCV12, limitované edice okruhového hypersportu vyrobeného v pouhých 40 kusech, připraveného nadchnout fanoušky řevem svého atmosféricky plněného motoru V12 o výkonu 830 koní. A vrcholem víkendu na trati bude neděle 7. července od 11.30 do 12.30 hodin, kdy po imolském asfaltu projede přibližně 500 vozů Lamborghini – největší kolona v historii značky. 

V paddocku bude zřízena lifestylová vesnička, kde si účastníci budou moci užít všestranný zážitek z jízdy s Lamborghini. Počínaje oslavou minulosti, představující jedinečné automobily Lamborghini Polo Storico, včetně modelu Countach LP 400 S, který sloužil jako zaváděcí vůz při 39. ročníku VC Monaka Formule 1 dne 31. května 1981. 

Lamborghini Arena nabídne řadu profesionálních simulátorů, na kterých si můžete vychutnat vzrušení z jízdy ve voze Huracán Super Trofeo EVO2 na okruhu v Imole. 

Lamborghini bylo vždy synonymem designu, který předběhl svou dobu. A aréna bude jistě obsahovat prostor věnovaný Centro Stile, kde mohou návštěvníci obdivovat skici, které vedly k nejnovějším modelům, a sledovat designéry, jak koncipují supersportovní vůz začínající od čistého listu papíru.

 

news_event_detail_button_all