LAMBORGHINI: 60 LET UMĚNÍ V POHYBU

15. prosinec 2023

Lamborghini představuje mimořádnou uměleckou výstavu ke svému 60. výročí „Lamborghini: 60 Years of Artistry in Motion“ v newyorském Lamborghini Lounge, která je poprvé otevřena veřejnosti. Kolekce vzdává hold slavné šedesátileté cestě značky.

Vystavená díla byla objednána prodejci Lamborghini v Americe. Sahají od úžasných obrazů a soch až po personalizované tenisky, surfové prkno a dokonce i upravený digitální výherní automat.

 

Vystaveno je také Lamborghini Revuelto „Opera Unica“. Dříve byl vůz představen na Miami Art Basel, navržen Lamborghini Centro Stile a zhotoven pod vedením týmu Ad Personam. Tento jedinečný supersport je autentickým mistrovským dílem. Jeho ručně malovaná karoserie umně překrývá světlé odstíny Violy Pasifae (fialová) a Nero Helene (černá), zatímco detaily sestávající z tahů štětcem v teplých a studených odstínech dodávají nádech lesku. Tematický proces tvorby si vyžádal 76 hodin testování a 435 hodin realizace, což přivedlo k životu fascinující symfonii barev.

Kromě prohlídky uměleckých děl zve výstava své návštěvníky také k prohlídce NYC Lamborghini Lounge. Hosté se mohou ponořit do světa Lamborghini, kde se mohou splnit sny o personalizaci svých supersportů. Od prezentací nových vozů až po italské kulinářské zážitky a akce na míru: to je zážitek, který plně uspokojí touhy automobilových nadšenců. 

 

Výstava byla k vidění v New York City Lounge na adrese 533 West 26th Street, New York, NY ve dnech 15. a 16. prosince od 10 do 15 hodin (EST).

news_event_detail_button_all