DUCATI STREETFIGHTER V4 LAMBORGHINI JE TADY

2. září 2022

Automobili Lamborghini a Ducati obnovily spolupráci s Ducati Streetfighter V4 Lamborghini, exkluzivním mistrovským dílem inspirovaným Huracánem STO.

V4 Lamborghini, představené v roce 2022 na San Marinu a Rimini Riviera MotoGP™ na světovém okruhu v Misanu Marco Simoncelli, je již považováno za nejpřitažlivější Streetfighter, jaký kdy Ducati vyrobila. Tento exkluzivní výtvor je charakterizován technologií Ducati Panigale V4 S '2023 a nesrovnatelnými designovými prvky inspirovanými Huracánem STO – jako jsou integrální detaily nástavby a speciální nátěry „Verde Citrea“ a „Arancio Dac“, které jsou výsledkem spolupráce mezi Ducati Centro Stile a Lamborghini Centro Stile.

Ducati Streetfighter V4 Lamborghini má být vyrobeno v limitované edici 630 kusů, z nichž 126 je vyhrazeno výhradně zákazníkům Lamborghini. Pokud máte zájem o koupi Ducati Streetfighter V4 Lamborghini, budete muset kontaktovat svého prodejce Lamborghini, který si domluví schůzku s nejbližším dealerstvím Ducati a doprovodí vás celým prodejním procesem. Vyjádřete svůj zájem prostřednictvím vyhrazeného tlačítka na Unica a nenechte si ujít svou šanci stát se vlastníkem tohoto neuvěřitelného výtvoru.

Po Ducati Diavel 1260 Lamborghini z roku 2020 je tato nejnovější spolupráce inovativním ztělesněním hodnot stylu, exkluzivity a výkonu sdílených dvěma značkami, které se zapsaly do historie Motor Valley.

news_event_detail_button_all