AUTOMOBILI LAMBORGHINI NOVÝ REZIDENČNÍ PROJEKT

21. červen 2023

Automobili Lamborghini ve spolupráci s mezinárodně uznávanou luxusní realitní společností Dar Global představila svůj první rezidenční projekt v Evropě.

Tierra Viva je luxusní komplex nacházející se ve vesnici Benahavis v Andalusii ve Španělsku. Vesnice je známá svým klidným prostředím a její poloha nabízí snadný přístup k několika zajímavým místům v této oblasti – včetně nádherných panoramatických výhledů na Středozemní moře.
Komplex Automobili Lamborghini zahrnuje třiapadesát exkluzivních vil, jejichž design je přímo inspirován supervozy značky, s interiéry obohacenými o sofistikované povrchové úpravy inspirované stylem Automobili Lamborghini.

„Jde o strategickou spolupráci poháněnou sdílenými hodnotami dokonalosti, kvality a inovací,“ řekl Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel Automobili Lamborghini. "Zkušenosti Dar Global s vytvářením luxusních nemovitostí v kombinaci s filozofií designu Automobili Lamborghini vedly k tomuto úžasnému úspěchu."

Ziad El Chaar, generální ředitel Dar Global, poznamenal: „Naše partnerství s Automobili Lamborghini je založeno na společné vizi vysoce kvalitních projektů v kombinaci s důrazem na detail. Společně jsme vytvořili prostory, které ztělesňují životní styl, který je sofistikovaný a bohatý na zážitky.“

news_event_detail_button_all