60. VÝROČÍ V LAMBORGHINI LOUNGE MONTEREY

20. srpen 2023

Automobil Lamborghini otevřel dveře Lamborghini lounge Monterey, kde přivítal VIP hosty pro exluzivní zážitek značky v soukromé vile, která byla přeměněna tak, aby odrážela životní styl Lamborghini. 

Lounge Monterey s výhledem na 18. fairway slavného golfového hřiště Pebble Beach Golf Links je ideálním místem pro vystavení plně elektrického koncepčního vozu Lamborghini Lanzador, který byl právě odhalen na The Quail: A Motorsports Gathering. Odvážný koncept zvýrazňující vizi budoucího čistě elektrického čtvrtého sériového Lamborghini posouvá hranice v řízení lidí.

Na oslavu 60. výročí značky je vystaven kurátorský výběr pěti historických V12 představujících bohatou historii značky a DNA: 400 GT, Miura S, Countach 25. výročí , Diablo a Murciélago LP 670-4 SuperVeloce. Současné modely Lamborghini doplňují sestavu vozidel s rekordním Urus Performante, závodním Huracánem STO, Huracánem Tecnica pro radost z jízdy, terénním Huracánem Sterrato a nedávno uvedeným prvním HPEV V12, Revuelto.

 

Lounge Monterey je domovem dvou specializovaných studií Ad Personam, kde si zákazníci mohou navrhnout své vysněné Lamborghini s využitím nejmodernějšího virtuálního konfiguračního programu, který si vybírá z nekonečného fyzického sortimentu barev exteriéru, vnitřního čalounění, povrchových úprav a detailů. 

K vidění je také nová limitovaná edice kolaborace elektrokol 3T. RaceMax Boost LTD x Automobili Lamborghini, inspirovaný Lamborghini Lanzador, zachycuje podstatu automobilové brilantnosti na dvou kolech a přináší luxusní výkon pro moderního dobrodruha. Navrženo ve spolupráci s Lamborghini Centro Stile, celosvětově je k dispozici pouze 30 kusů.

 

Po celý víkend si hosté mohou pochutnat na kvalitních koktejlech a občerstvení vytvořených rezidentním italským šéfkuchařem Lamborghini a zároveň si vychutnat to nejlepší z „Made in Italy“.

 

Lamborghini Lounge Monterey je otevřen pro majitele, VIP, média a přátele značky do neděle 20. srpna 2023. 

news_event_detail_button_all