Modely

Huracán

HURACÁN

Kořeny naší dokonalosti je nutné hledat v minulosti. Tak se zrodil první model Lamborghini Huracán. Větší výkon, lepší kontrola, více inovací. Model Lamborghini Huracán je vybaven výkonným desetiválcovým motorem a využívá nejmodernější technologie, jež mu umožňují maximálně projevit svou sílu. Je zkonstruován tak, aby mohl dosahovat ty nejvyšší výkony a zajistit kontrolu za jakýchkoli jízdních podmínek. Díky technologiím, jako dvouspojková převodovka Lamborghini Doppia Frizione (LDF) nebo elektronicky řízený pohon všech kol je snadné jezdit na hranicích možností nemluvě o nepopsatelné radosti jízdy. Užijte si ty nejlepší zážitky z jízdy, jaké jste kdy zažili. Seznamte se se všemi modely Lamborghini Huracán.

DESIGN

Tvarovaný a smyslný design Huracánu vychází z ostrých šestiúhelníkových forem atomu uhlíku, zatímco bezešvý střešní profil je nezaměnitelným znakem DNA Lamborghini. Huracán je jedinečný i ve tmě díky lákavému "technologickému" světlu svého full-LED osvětlovacího systému. Vyberte si své Lamborghini Huracán a objevte jeho technické parametry.

model_line_slider_title Huracán

Fuel consumption and emission values of all vehicles promoted on this page -Fuel consumption and emission: 14,2 - 13,7 l/100km ; CO2-emissions combined: 338 g/km - 330 g/km (WLTP)