ROZHOVOR NA CESTÁCH: KVALITA A ANALÝZA V MEISTERBOCK

28. leden 2022

Luca, vždy vášnivý pro auta a technologie, jako dítě rád kreslil náčrtky automobilů inspirovaných žlutým modelem Diablo. Po absolvování studia strojního inženýrství Luca od té doby vždy pracoval v oblasti kvality a výrobních procesů, řídil různé zdroje a měl možnost rozsáhle cestovat, a to jak v Itálii, tak v zahraničí. Poté, co se mu narodila dcera, se rozhodl přestěhovat blíže ke svému domovu v jižní oblasti Ciociaria. 

Po nějaké době byla Lucovi nabídnuta pozice v Lamborghini v oblasti kvality projektu Urus, což mu dalo příležitost prohloubit své know-how až do té míry, že se stal certifikovaným auditorem a antikorozním manažerem. Aby dále zvýšil své dovednosti, Luca se rozhodl zúčastnit se rotace pracovních míst, aby se stal technickou referencí Meisterbock, metrologické laboratoře Lamborghini.

Jeho koníčky? Trávit čas se svou dcerou mezi termodynamickými testy a dokumentárními filmy, stejně jako cyklistikou a volejbalem, sporty, které stejně jako na pracovišti zdůrazňují důležitost toho, že jsou součástí úzce propojené skupiny, která dělá rozdíl. 

news_event_detail_button_all