BEYOND: KNIHA LAMBORGHINI, KTEROU SI NESMÍTE NECHAT UJÍT

14. září 2022

Automobili Lamborghini oslavuje třicáté výročí časopisu Lamborghini Magazine, vydáním knihy „Beyond“.  Tato kniha je vydána v limitované edici  kde bylo vyrobeno pouze 1963 kopii. Každá z knih je, po jednom, ručně označená odznakem s rokem založení Lamborghini.

To nejlepší z posledních třiceti čísel Lamborghini Magazine se prolíná inovativním, exkluzivním obsahem, který ožívá prostřednictvím slov renomovaných spisovatelů. Obsahuje také bezprecedentní video rozhovory a řešení rozšířené reality v pěti kapitolách. Fyzická kniha a digitální aktivace umožněné pomocí QR kódů, nabízejí kompletní smyslový zážitek a zároveň provázejí čtenáře do světa Lamborghini i mimo něj.

 

Stephan Winkelmann, předseda představenstva a generální ředitel Lamborghini, uvedl: „S potěšením mohu říci, že obsah, který jsme vytvořili od prvního vydání Lamborghini Magazine v roce 2007, dokonale rezonuje s mou vizí Lamborghini způsobem, který je odvážný, autentický a často. neočekávaný. My v Lamborghini jsme vášnivě věřili v sílu psaného slova a krásně vytvořeného časopisu, který vypráví náš příběh, a i přes změnu paradigmatu v komunikaci, k níž od té doby došlo, stále vášnivě oslavujeme všechny formy vyprávění příběhů.

„Beyond“ je pamětní kniha uložená v rafinovaném pouzdře, které se otevírá šikmým řezem a odkazuje na dynamiku ikonického „Y“, které odlišuje design Lamborghini. Fluorescenční barva Pantone rozjasní obsah, včetně originálních ilustrací, které ožijí ve 3D jakmile jsou zarámovány s vaším chytrým telefonem. Obal knihy je měkký na dotek a viditelný hřbet je s měkkou vazbou.  Název knihy který je vytištěný sítotiskem, připomíná, že se jedná o exkluzivní sběratelský kousek.

 

Zatímco pravidelná čísla Lamborghini Magazine jsou věnována zákazníkům, médiím a VIP, jednorázová 175ti stránková kniha „Beyond“ je přístupná fanouškům značky po celém světě, i když jako vždy zůstává exkluzivní. K dispozici je pouze 1 963 výtisků. na lamborghinistore.com; butik Automobili Lamborghini; a prodejci za cenu 149 EUR.

news_event_detail_button_all